Terug naar het team

Mathijs de Ruiter
Bij JoJoschool sinds 2020
·
Schreef 2 artikelen
·
Focus: ontwerp, techniek en koppelingen met schoolsystemen
Over Mathijs
Mathijs de Ruiter is mede-oprichter en CTO van JoJoschool. Sinds de start in 2020 werkt hij aan hoe JoJoschool eruitziet en hoe het werkt.
Opent een leerling JoJoschool, dan moet meteen duidelijk zijn waar die staat en wat de volgende stap is. Aan dat ontwerp werkt Mathijs: de leeromgeving waarin leerlingen uitleg bekijken en oefenen, de schermen waarin docenten zien hoe hun leerlingen ervoor staan, en deze website.
Als CTO zorgt hij ook voor de techniek achter JoJoschool, zodat scholen er veilig mee kunnen werken. Op de blog schrijft hij daarover, bijvoorbeeld over inloggen met je schoolaccount en het veilig delen van gegevens met schoolsystemen.
Expertise
Productontwerp
Onderwijs en ICT
Veilige gegevensuitwisseling
Nieuwste artikelen van Mathijs
JoJoschool en Kennisnet: inloggen met je eigen schoolaccount
Via school met JoJoschool werken? Dan log je in met je eigen schoolaccount, zoals dat van Magister of Somtoday. Dat regelt de Entree Federatie van Kennisnet.
Samenwerking
Lees verder
JoJoschool en Edu-V: veilig gegevens uitwisselen in het onderwijs
JoJoschool volgt het afsprakenstelsel van Edu-V. Scholen weten daardoor dat gegevens veilig en volgens landelijke afspraken worden uitgewisseld.
Samenwerking
Lees verder
Wie er achter JoJoschool zit
Achter JoJoschool zit een klein team dat de leeromgeving bouwt en draaiende houdt.

Joost Binnerts
CEO en mede-oprichter

Jonne Kinneging
CMO en mede-oprichter

Marc de Jong
Lead developer

Sander van Werkhooven
Developer

Vincent Kramer
Leermiddelencoördinator